Dropjet Uyumlu Sarf

Dropjet Uyumlu  Mürekkep,  Makeup,  İnceltici, Dropjet Teknik Servis.

Dropjet Uyumlu Mürekkep

” Kalite ve değer arayan müşteriler , YALNIZ DEĞİLSİNİZ ”

Dropjet Inkjet kodlama makinelerine %100 uyumlu muadil mürekkeplerimiz sizin için en uygun ve en ekonomik çözüm.

Inkjet kodlama makineleri için özel olarak üretilmiş, ithal muadil mürekkep ve solventler ( inceltici ) mevcut tüm modellerde sorunsuz çalışmaktadır.

Tamamen Avrupa üretimi kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilen Dropjet kodlama cihazlarına %100 uyumlu mürekkep ve incelticiler ,içerisinde kodlama cihazınıza zarar verebilecek yabancı maddelerin kalmadığından emin olunabilmesi için 3 kez micron filtreden geçirilirek süzülmektedir. Tıkanma yapmaz , kullanılan filtrelere ve içerisinde dolaştığı yedek parçalara zarar vermez.

Siz de inkjet tarih kodlama makineleriniz için, daha uygun ve ekonomik koşullarda, Avrupa üretimi muadil mürekkep ve solvent (inceltici) tedariği için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tüm mürekkeplerimiz muadil olup , “MonoINK” markasıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Dropjet Uyumlu İnceltici ( Solvent )

“ Yüksek kalite ve düşük maliyet ancak doğru çözüm ortağıyla elde edilebilir “

Dropjet İnkjet kodlama cihazlarında, tüketiminden ve maliyetlerinden en çok şikayet edilen sarf malzeme inceltici’dir. ( solvent , make-up )

Uçucu olan, sıcak havalarda daha fazla tükenen, inkjet kodlama cihazlarının en büyük maliyet kalemi olan inceltici; müşterilerin en büyük şikayet noktasıdır.Haklı olan bu şikayeti ortadan kaldırabilirsiniz. Kabul edilebilir fiyatlarla kaliteli malzemeye ulaşabilirsiniz.

Cihazınızın modeli ne olursa olsun size uygun ekonomik bir çözümümüz mutlaka var.

Dropjet marka cihazlar için özel olarak üretilmiş, ithal muadil solvent (inceltici) ve mürekkepler tüm modellerde %100 uyumlu olarak çalışmaktadır.

İnceltici’nin kalitesinin en önemli göstergesi saflığıdır. Satışını yaptığımız incelticiler maksimum saflık derecesine sahip ürünlerdir. Bu sebeple makinanız verimli çalışır , hat duruş süreleriniz azalır, üretim kalitesi artar.

Siz de inkjet kodlama cihazlarınız için, daha uygun ve ekonomik koşullarda, Avrupa üretimi alternatif solvent (inceltici) ve mürekkep tedariği için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tüm incelticilerimiz muadil olup, “MonoSOL” markasıyla müşterilerimize sunulmaktadır.
0(216) 313 31 32
0(546) 633 64 56

Yıkama solüsyonu

Makinanızın modeli ne olursa olsun size uygun ekonomik bir çözümümüz mutlaka var.

Yazıcı kafa temizliği , cihaz temizliği, hatalı yazı silme gibi işlemlerde kullanabileceğiniz yıkama solüsyonlarını, beher kaplarıve pisetleri firmamızdan çok daha uygun koşullarda tedarik edebilirsiniz.

Tüm yıkama solüsyonlarımız “MonoWash” markasıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

0(216) 313 31 32
0(546) 633 64 56