Dropjet Uyumlu Mürekkep

Dropjet  Mürekkep ( %100 Uyumlu )

” Kalite ve değer arayan müşteriler , YALNIZ DEĞİLSİNİZ “

Inkjet kodlama makinelerine Dropjet  mürekkeplerimiz makinanıza %100 uyumlu ve sizin için en uygun ve en ekonomik çözüm.

Dropjet marka inkjet kodlama makineleri için özel olarak üretilmiş, ithal Dropjet mürekkep ve solventler ( inceltici ) mevcut tüm modellerde sorunsuz çalışmaktadır.

Tamamen Avrupa üretimi kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilen Dropjet kodlama cihazlarına %100 uyumlu Dropjet mürekkep ve incelticiler , içerisinde kodlama cihazınıza zarar verebilecek yabancı maddelerin kalmadığından emin olunabilmesi için 3 kez micron filtreden geçirilirek süzülmektedir. Tıkanma yapmaz , kullanılan filtrelere ve içerisinde dolaştığı yedek parçalara zarar vermez.

Siz de Dropjet inkjet tarih kodlama makineleriniz için, daha uygun ve ekonomik koşullarda, Avrupa üretimi Dropjet mürekkep ve solvent (inceltici) tedariği için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tüm Dropjet mürekkeplerimiz muadil olup , “MonoINK” markasıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Yasal Uyarı : Belirtilen markalar kayıtlı ticari markalardır. Firmamız bu markalara ait orjinal ürünleri satmamaktadır. Müşterilerimize bu cihazlara uyumlu muadil mürekkep seçiminde yardımcı olunması için ve bilgi vermek amacıyla kullanılmıştır.

Dropjet Mürekkep Istanbul makinelerinize %100 uyumlu mürekkepler.

Dropjet Mürekkep Izmir makinelerinize %100 uyumlu mürekkepler.

Dropjet Mürekkep Konya makinelerinize %100 uyumlu mürekkepler.

Dropjet Adana Teknik Servis , Dropjet Adıyaman Teknik Servis, Dropjet Afyon Teknik Servis, Dropjet Adana Teknik Servis, Dropjet Ağrı Teknik Servis.

Dropjet Ankara Teknik Servis, Dropjet Antalya Teknik Servis, Dropjet Artvin Teknik Servis, Dropjet Aydın Teknik Servis, Dropjet Balıkesir Teknik Servis.

Dropjet Bitlis Teknik Servis, Dropjet Bilecik Teknik Servis, Dropjet Bingöl Teknik Servis, Dropjet Bursa Teknik Servis, Dropjet Gaziantep Teknik Servis.

Dropjet Eskişehir Teknik Servis.Dropjet Çanakkale Teknik Servis, Dropjet Çankırı Teknik Servis,  Dropjet Çorum Teknik Servis, Dropjet Denizli Teknik Servis.

Dropjet Diyarbakır Teknik Servis, Dropjet Elazığ Teknik Servis, Dropjet Edirne Teknik Servis, Dropjet Erzincan Teknik Servis, Dropjet Erzurum Teknik Servis.

Dropjet Giresun Teknik Servis, Dropjet Gümüşhane Teknik Servis, Dropjet Hatay Teknik Servis.

Dropjet Isparta Teknik Servis, Dropjet İstanbul Teknik Servis, Dropjet İzmir Teknik Servis, Dropjet Kars Teknik Servis, Dropjet Kastamonu Teknik Servis.

Dropjet Kayseri Teknik Servis, Dropjet Kırşehir Teknik Servis, Dropjet Kocaeli Teknik Servis.

Dropjet Konya Teknik Servis, Dropjet Kütahya Teknik Servis, Dropjet Manisa Teknik Servis, Dropjet Sakarya Teknik Servis, Dropjet Rize Teknik Servis.