EBS Uyumlu Sarf

EBS Inkjet Tarih Kodlama Makinalarına Uyumlu Mürekkep ( INK )

” Kalite ve değer arayan müşteriler , YALNIZ DEĞİLSİNİZ ”

EBS marka 6000 / 6100 / 6200 model inkjet kodlama makinelerine %100 uyumlu muadil mürekkeplerimiz sizin için en uygun ve en ekonomik çözüm.

EBS marka inkjet kodlama makineleri için özel olarak üretilmiş, ithal muadil mürekkep ve solventler ( inceltici ) varolan 6000 / 6100 / 6200 gibi modellerde sorunsuz çalışmaktadır.

Tamamen Avrupa üretimi kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilen %100 EBS uyumlu mürekkep ve incelticiler ,
içerisinde kodlama cihazınıza zarar verebilecek yabancı maddelerin kalmadığından emin olunabilmesi için 3 kez micron filtreden geçirilirek süzülmektedir. Tıkanma yapmaz , kullanılan filtrelere ve içerisinde dolaştığı yedek parçalara zarar vermez.

Siz de EBS inkjet kodlama cihazlarınız için, daha uygun ve ekonomik koşullarda, Avrupa üretimi muadil mürekkep ve solvent (inceltici) tedariği için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tüm mürekkeplerimiz uyumlu muadil mürekkepler olup , “MonoINK” markasıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Yasal Uyarı : Ürün açıklamalarında kullanılan markalar kayıtlı ticari markalardır. Firmamız bu markalara ait orjinal ürünleri satmamaktadır. Müşterilerimize bu cihazlara uyumlu muadil mürekkep seçiminde yardımcı olunması için ve bilgi vermek amacıyla kullanılmıştır.

EBS Inkjet Tarih Kodlama Makinalarına Uyumlu İnceltici ( Solvent )

“ Yüksek kalite ve düşük maliyet ancak doğru çözüm ortağıyla elde edilebilir “

İnkjet kodlama cihazlarında, tüketiminden ve maliyetlerinden en çok şikayet edilen sarf malzeme inceltici’dir. ( solvent , make-up )

Uçucu olan, sıcak havalarda daha fazla tükenen, inkjet kodlama cihazlarının en büyük maliyet kalemi olan inceltici; müşterilerin en büyük şikayet noktasıdır.
Haklı olan bu şikayeti ortadan kaldırabilirsiniz. Kabul edilebilir fiyatlarla kaliteli malzemeye ulaşabilirsiniz.

EBS marka cihazınızın modeli ne olursa olsun size uygun ekonomik bir çözümümüz mutlaka var.

EBS marka cihazlar için özel olarak üretilmiş, ithal muadil solvent (inceltici) ve mürekkepler 6000/6100/6200 modelleriyle %100 uyumlu olarak çalışmaktadır.

İnceltici’nin kalitesinin en önemli göstergesi saflığıdır. Satışını yaptığımız incelticiler maksimum saflık derecesine sahip ürünlerdir.

Siz de inkjet kodlama cihazlarınız için, daha uygun ve ekonomik koşullarda, Avrupa üretimi alternatif solvent (inceltici) ve mürekkep tedariği için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tüm incelticilerimiz muadil olup, “MonoSOL” markasıyla müşterilerimize sunulmaktadır.
0(216) 313 31 32
0(546) 633 64 56
Yasal Uyarı : Ürün açıklamalarında kullanılan markalar kayıtlı ticari markalar olup, müşterilerimize referans olması için, bilgi vermek amacıyla veya ürün seçiminde yardımcı olması amacıyla kullanılmıştır.