EBS Uyumlu Solvent ( Inceltici )

EBS inkjet tarih kodlama makinalarına %100 Uyumlu Solvent – Inceltici ( Makeup )

“ Yüksek kalite ve düşük maliyet ancak doğru çözüm ortağıyla elde edilebilir “

İnkjet kodlama cihazlarında, tüketiminden ve maliyetlerinden en çok şikayet edilen sarf malzeme inceltici’dir. ( solvent , make-up )

Uçucu olan, sıcak havalarda daha fazla tükenen, inkjet kodlama cihazlarının en büyük maliyet kalemi olan solvent-inceltici; müşterilerin en büyük şikayet noktasıdır.Haklı olan bu şikayeti ortadan kaldırabilirsiniz. Kabul edilebilir fiyatlarla kaliteli malzemeye ulaşabilirsiniz.

EBS marka cihazınızın modeli ne olursa olsun size uygun ekonomik bir çözümümüz mutlaka var.

EBS marka cihazlar için özel olarak üretilmiş, ithal muadil solvent (inceltici) ve mürekkepler 6000/6100/6200 modelleriyle %100 uyumlu olarak çalışmaktadır.

İnceltici’nin ( Solvent ) kalitesinin en önemli göstergesi saflığıdır. Satışını yaptığımız incelticiler maksimum saflık derecesine sahip ürünlerdir.

Siz de EBS inkjet kodlama cihazlarınız için, daha uygun ve ekonomik koşullarda, Avrupa üretimi alternatif solvent (inceltici) ve mürekkep tedariği için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tüm incelticilerimiz muadil olup, “MonoSOL” markasıyla müşterilerimize sunulmaktadır.
0(216) 313 31 32
0(546) 633 64 56
Yasal Uyarı : Ürün açıklamalarında kullanılan markalar kayıtlı ticari markalar olup, müşterilerimize referans olması için, bilgi vermek amacıyla veya ürün seçiminde yardımcı olması amacıyla kullanılmıştır.

 

EBS Adana Özel Teknik Servis , EBS Adıyaman Özel Teknik Servis, EBS Afyon Özel Teknik Servis, EBS Adana Özel Teknik Servis, EBS Ağrı Özel Teknik Servis.

EBS İstanbul Solvent , EBS Adana Solvent, EBS İzmir Makeup

EBS Ankara Özel Teknik Servis, EBS Antalya Özel Teknik Servis, EBS Artvin Özel Teknik Servis, EBS Aydın Özel Teknik Servis, EBS Balıkesir Özel Teknik Servis.

EBS Bitlis Özel Teknik Servis, EBS Bilecik Özel Teknik Servis, EBS Bingöl Özel Teknik Servis, EBS Bursa Özel Teknik Servis, EBS Gaziantep Özel Teknik Servis.

EBS Eskişehir Özel Teknik Servis.EBS Çanakkale Özel Teknik Servis, EBS Çankırı Özel Teknik Servis, EBS Çorum Özel Teknik Servis, EBS Denizli Özel Teknik Servis.

EBS Diyarbakır Özel Teknik Servis, EBS Elazığ Özel Teknik Servis, EBS Edirne Özel Teknik Servis, EBS Erzincan Özel Teknik Servis, EBS Erzurum Özel Teknik Servis.

EBS Giresun Özel Teknik Servis, EBS Gümüşhane Özel Teknik Servis, EBS Hatay Özel Teknik Servis.

EBS Isparta Özel Teknik Servis, EBS İstanbul Özel Teknik Servis, EBS İzmir Özel Teknik Servis, EBS Kars Özel Teknik Servis, EBS Kastamonu Özel Teknik Servis.

EBS Kayseri Özel Teknik Servis, EBS Kırşehir Özel Teknik Servis, EBS Kocaeli Özel Teknik Servis.

EBS Konya Özel Teknik Servis, EBS Kütahya Özel Teknik Servis, EBS Manisa Özel Teknik Servis, EBS Sakarya Özel Teknik Servis, EBS Rize Özel Teknik Servis.