EBS Uyumlu Mürekkep

EBS inkjet tarih kodlama makinalarına %100 EBS Uyumlu Murekkep ( INK )

” Kalite ve değer arayan müşteriler , YALNIZ DEĞİLSİNİZ ”

EBS marka 6000 / 6100 / 6200 model inkjet kodlama makinelerine %100 EBS uyumlu mürekkeplerimiz ( INK ) sizin için en uygun ve en ekonomik çözüm.

EBS marka inkjet kodlama makineleri için özel olarak üretilmiş, ithal muadil EBS uyumlu mürekkep ( INK ) ve solventler ( inceltici ) varolan 6000 / 6100 / 6200 gibi modellerde sorunsuz çalışmaktadır.

Tamamen Avrupa üretimi kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilen %100 EBS uyumlu mürekkep ( INK ) ve incelticiler ,
içerisinde kodlama cihazınıza zarar verebilecek yabancı maddelerin kalmadığından emin olunabilmesi için 3 kez micron filtreden geçirilirek süzülmektedir. Tıkanma yapmaz , kullanılan filtrelere ve içerisinde dolaştığı yedek parçalara zarar vermez.

Siz de EBS inkjet kodlama cihazlarınız için, daha uygun ve ekonomik koşullarda, Avrupa üretimi muadil mürekkep ve solvent (inceltici) tedariği için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tüm mürekkeplerimiz muadil olup , “MonoINK” markasıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Yasal Uyarı : Ürün açıklamalarında kullanılan markalar kayıtlı ticari markalardır. Firmamız bu markalara ait orjinal ürünleri satmamaktadır. Müşterilerimize bu cihazlara uyumlu muadil mürekkep seçiminde yardımcı olunması için ve bilgi vermek amacıyla kullanılmıştır.

 

EBS Adana Özel Teknik Servis , EBS Adıyaman Özel Teknik Servis, EBS Afyon Özel Teknik Servis, EBS Adana Özel Teknik Servis, EBS Ağrı Özel Teknik Servis.

EBS Ankara Özel Teknik Servis, EBS Antalya Özel Teknik Servis, EBS Artvin Özel Teknik Servis, EBS Aydın Özel Teknik Servis, EBS Balıkesir Özel Teknik Servis.

EBS uyumlu Mürekkep ( INK ) İstanbul, Ebs uyumlu Mürekkep ( INK ) İzmir , Ebs uyumlu mürekkep ( INK ) Gaziantep, Ebs Uyumlu Mürekkep Adana. Ebs Uyumlu mürekkep Manisa, Ebs Uyumlu Mürekkep Konya.

EBS Bitlis Özel Teknik Servis, EBS Bilecik Özel Teknik Servis, EBS Bingöl Özel Teknik Servis, EBS Bursa Özel Teknik Servis, EBS Gaziantep Özel Teknik Servis.

EBS Eskişehir Özel Teknik Servis,EBS Çanakkale Özel Teknik Servis, EBS Çankırı Özel Teknik Servis, EBS Çorum Özel Teknik Servis, EBS Denizli Özel Teknik Servis.

EBS Diyarbakır Özel Teknik Servis, EBS Elazığ Özel Teknik Servis, EBS Edirne Özel Teknik Servis, EBS Erzincan Özel Teknik Servis, EBS Erzurum Özel Teknik Servis.

EBS Giresun Özel Teknik Servis, EBS Gümüşhane Özel Teknik Servis, EBS Hatay Özel Teknik Servis.EBS Isparta Özel Teknik Servis, EBS İstanbul Özel Teknik Servis, EBS İzmir Özel Teknik Servis, EBS Kars Özel Teknik Servis, EBS Kastamonu Özel Teknik Servis.

EBS Kayseri Özel Teknik Servis, EBS Kırşehir Özel Teknik Servis, EBS Kocaeli Özel Teknik Servis. EBS Konya Özel Teknik Servis, EBS Kütahya Özel Teknik Servis, EBS Manisa Özel Teknik Servis, EBS Sakarya Özel Teknik Servis, EBS Rize Özel Teknik Servis.