Teknik Servis

Videojet Teknik Servis – EBS Teknik Servis – Willett Teknik Servis , Dropjet Teknik Servis

Videojet Uyumlu Yedek Parça – Core Board Değişimi – Videojet Bakım

Müşterilerimizin hattının durmaması ve üretim devamlılığı için, çalışma prensiplerimiz gereği servis verdiğimiz tüm inkjet kodlama cihazlarının yedek parçaları bünyemizde stoklu olarak bulunmaktadır. Kullanmış olduğumuz yedek parçalar Avrupa üretimi olup cihazlarınızla birebir uyumludur.

Biz makinenizi çalışır durumda tutalım, siz de kabul edilebilir fiyatlarla kaliteli hizmet almanın keyfini çıkarın.

Yedek Parça veya  Servis talebi için 7/24 firma personelimize ulaşabilirsiniz.

İletişim: 0(216) 313 31 32 – 0(546) 633 64 56

Arıza Tespit/Tamir
MONO KODLAMA’DA  SERViS:
Firmamızda teknik servis seçeneği tercih edilir veya müdahale yerinde zor ise; cihaz, teknik servis departmanımıza alınarak burada test cihazlarına bağlanır ve servis fişi rapor olarak yazılarak müşteriye bildirilir. Müşterinin onayına müteakip bakıma alınarak arıza giderilir.

YERİNDE(MÜŞTERİDE) SERViS:
Müşterinin yerinde servis talep etmesi halinde, hangi marka inkjet kodlama cihazı olursa olsun, servis vermeden önce cihaz modeli öğrenilir ve akabinde arızalanmış olması muhtemel parçalar ile yerinde servis için cihazın bulunduğu yere gidilerek müdahalede bulunulur.

Yedek Parça veya Servis talebi için 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.

İletişim: 0(216) 313 31 32
0(546) 633 64 56

 

Videojet inkjet kodlama cihazlarınıza uyumlu mürekkep inceltici ve yıkama solüsyonlarını çok daha uygun fiyata tedarik edebilmek için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

EBS inkjet kodlama cihazlarınıza uyumlu mürekkep inceltici ve yıkama solüsyonlarını çok daha uygun fiyata tedarik edebilmek için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Willett inkjet kodlama cihazlarınıza uyumlu mürekkep inceltici ve yıkama solüsyonlarını çok daha uygun fiyata tedarik edebilmek için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Dropjet inkjet kodlama cihazlarınıza uyumlu mürekkep inceltici ve yıkama solüsyonlarını çok daha uygun fiyata tedarik edebilmek için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Kaliteli sarf malzemelerle işletme maliyetlerinizi düşürebilir , rekabete katılabilirsiniz.

 

VİDEOJET – EBS – WiLLETT ÖZEL SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ BÖLGELER:

Videojet Adana Özel Servis , Videojet Adıyaman Özel Servis, Videojet Afyon Özel Servis, Videojet Adana Özel Servis, Videojet Ağrı Özel Servis.

Videojet Ankara Özel Servis, Videojet Antalya Özel Servis, Videojet Artvin Özel Servis, Videojet Aydın Özel Servis, Videojet Balıkesir Özel Servis.

Videojet Bitlis Özel Servis, Videojet Bilecik Özel Servis, Videojet Bingöl Özel Servis, Videojet Bursa Özel Servis, Videojet Gaziantep Özel Servis.

Videojet Eskişehir Özel Servis.Videojet Çanakkale Özel Servis, Videojet Çankırı Özel Servis, Videojet Çorum Özel Servis, Videojet Denizli Özel Servis.

Videojet Diyarbakır Özel Servis, Videojet Elazığ Özel Servis, Videojet Edirne Özel Servis, Videojet Erzincan Özel Servis, Videojet Erzurum Özel Servis.

Videojet Giresun Özel Servis, Videojet Gümüşhane Özel Servis, Videojet Hatay Özel Servis.

Videojet Isparta Özel Servis, Videojet İstanbul Özel Servis, Videojet İzmir Özel Servis, Videojet Kars Özel Servis, Videojet Kastamonu Özel Servis.

Videojet Kayseri Özel Servis, Videojet Kırşehir Özel Servis, Videojet Kocaeli Özel Servis.

Videojet Konya Özel Servis, Videojet Kütahya Özel Servis, Videojet Manisa Özel Servis, Videojet Sakarya Özel Servis, Videojet Rize Özel Servis.