Willett Muadil İnceltici ( Solvent )

Willett Muadil İnceltici ( Solvent )
“ Yüksek kalite ve düşük maliyet ancak doğru çözüm ortağıyla elde edilebilir “
İnkjet kodlama cihazlarında, tüketiminden ve maliyetlerinden en çok şikayet edilen sarf malzeme inceltici’dir. ( solvent , make-up )
Uçucu olan, sıcak havalarda daha fazla tükenen, inkjet kodlama cihazlarının en büyük maliyet kalemi olan inceltici; müşterilerin en büyük şikayet noktasıdır.
Haklı olan bu şikayeti ortadan kaldırabilirsiniz. Kabul edilebilir fiyatlarla kaliteli malzemeye ulaşabilirsiniz.
Willett marka cihazınızın modeli ne olursa olsun size uygun ekonomik bir çözümümüz mutlaka var.
Willett marka cihazlar için özel olarak üretilmiş, ithal muadil solvent (inceltici) ve mürekkepler tüm modellerde %100 uyumlu olarak çalışmaktadır.
İnceltici’nin kalitesinin en önemli göstergesi saflığıdır. Satışını yaptığımız incelticiler maksimum saflık derecesine sahip ürünlerdir.
Siz de Willett inkjet kodlama cihazlarınız için, daha uygun ve ekonomik koşullarda, Avrupa üretimi alternatif solvent (inceltici) ve mürekkep tedariği için firmamıza ulaşabilirsiniz.
Tüm incelticilerimiz muadil olup, “MonoSOL” markasıyla müşterilerimize sunulmaktadır.
0(216) 313 31 32
0(546) 633 64 56
Yasal Uyarı : Ürün açıklamalarında kullanılan ® işaretli markalar kayıtlı ticari markalardır. Firmamız bu markalara ait orjinal ürünleri satmamaktadır. Müşterilerimize bu cihazlara uyumlu muadil mürekkep seçiminde yardımcı olunması için ve bilgi vermek amacıyla kullanılmıştır.